НАТО має бути готове до “поганих новин” з України, – Столтенберг

НАТО повинно бути готовим до неприємних новин з українського фронту, оскільки конфлікт продовжується, заявив генеральний секретар Столтенберг у інтерв’ю німецькій телекомпанії ARD.

“Війни розвиваються етапами”, – наголосив Столтенберг. “Нам потрібно підтримувати Україну як у хороші, так і в складні часи”, – додав він. Генсек НАТО зауважив, що альянс також повинен бути готовим до негативних новин, не конкретизуючи, на що саме він має на увазі.

Ці висловлення висвітлюють обговорення західних союзників щодо постачання озброєнь та фінансової допомоги Україні, а також зростання чисельності військ Кремля. Навіть при незмінній лінії фронту Збройні сили України успішно використали крилаті ракети проти Чорноморського флоту РФ, завдаючи шкоди на території Росії.

Столтенберг визначив ці вчинки як значущі перемоги, хоча вони не змогли змінити лінію фронту. Генсек закликав члени НАТО збільшити виробництво боєприпасів, вказавши на роздробленість європейської оборонної промисловості та закликавши уряди діяти в інтересах загальної безпеки, поза рамками своїх національних інтересів.

Столтенберг відзначив, що перемога Путіна була б трагедією не лише для України, але й представляла б загрозу іншим союзникам. “Чим більше ми будемо підтримувати Україну, тим швидше завершиться війна”, – підсумував генеральний секретар.

Leave a Comment